بازی همسانه چوبی

بازی همسانه چوبی

  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد بازدیدها : 371
سازنده:
موجودی انبار :
کد محصول : 27648

همسانه مدل روپک


380,000 ریال

350,000 ریال


همسانه، شامل 16 قطعه چوبی است که تصویر 8 حیوان به صورت دو تایی حک شده است. این بازی به صورت‌های مختلف کارتی و رایانه‌ای در بازار موجود است و در حال حاضر نوع چوبی آن ارائه گردیده است. در این بازی، قطعات را مخلوط کرده و به پشت در 4 ردیف چهارتایی کنار هم بچینید.
کودک ابتدا دو عدد قطعات را برمی‌گرداند در صورت تشابه و همسان بودن تصویر قطعات، آنها را برداشته و کنار می‌گذارد و در صورت عدم تطبیق تصاویر، مجددا آنها را به پشت سرجای خود قرار می‌دهد. به همین ترتیب کودک سعی می‌کند با برگرداندن دو به دوی قطعات تصاویر مشابه را پیدا نماید. انجام این بازی به صورت دونفره دارای جذابیت و آموزش‌های بیشتری خواهد بود.
علاوه بر این شیوه مرسوم می‌توان از همسانه برای سنین مختلف به شیوه‌های متعدد دیگری همچون بازی به صورت گروهی (2 یا سه نفره)، داستان پردازی، چیدن روی هم و دومینو استفاده کرد.
این بازی برای کودکان حدود 3 سال مفید است. این بازی برای سنین پایین‌تر نیز می‌تواند جهت آموزش حیوانات به کودک مورد استفاده قرار گیرد.
همسانه چه تاثیراتی بر کودکان خواهد گذاشت؟
همسانه از جمله اسباب بازی‌هایی است که به بهبود عملکرد نیمکره راست مغز کمک شایانی خواهد کرد. در واقع گروه بازی‌های فلش کارتی از مهم‌ترین ابزارهای آموزشی کودکان محسوب می‌شوند. فلش کارت‌ها انواع بسیار زیادی دارند که برخی از آن‌ها تنها رویکرد سرگرمی دارند. همسانه نه تنها به جنبه سرگرمی و جذابیت بازی توجه دارد بلکه تاثیر بسیاری بر تقویت مهارت‌های ذهنی خواهد گذاشت.
در حقیقت همسانه رویکردی بر آموزش به کودک همراه با بازی و شادی دارد. همسانه به قدرت تجسم تصویر در ذهن کمک بسیاری خواهد کرد. این اسباب بازی باعث می‌شود کودک از حافظه تصویری قدرتمندی بهره‌مند شود و نسبت به هم سن و سالان خود توانایی محاسباتی ذهنی و تندخوانی بهتری داشته باشد. چرا که سعی در به خاطر سپردن تصویر قطعات چوبی همسانه، ورزشی مفید برای مغز به خصوص نیمکره راست آن است.
مزایای برتر همسانه
تقویت حافظه، قوه تخیل و تمرکز
آشنایی با اصول اولیه ارتباطات و همکاری مانند درک مفهوم رعایت نوبت دیگران
بهبود قدرت حل مسئله
تمرین مهارت های زبانی و واژگانی
استفاده از مواد سازگار با محیط زیست

` -->

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

نمایش همه محصولات آیتم های محصول

نمایش همه محصولاتمحصولات مرتبط